Başarılarımız

✔2019 LGS Türkiye Birincimiz Oğuz Kaan AYDIN

✔ Her yıl katıldığımız Cambridge Esol sınavlarında öğrencilerimiz kendi seviyelerini ‘passed with merit’ dereceleriyle tamamlamışlardır.

✔ ‘Toefl Primary’ ve ‘Toefl junior’ sınavlarına katılan öğrencilerimiz hedeflenen puanları almışlardır.

✔ İstanbul’daki 4. sınıflar arasında düzenlenen ‘İngilizce Anı Yazma’ yarışmasında ‘İstanbul ikinciliği ve jüri özel ödülü kazanılmıştır.

✔ Kartal Belediyesi geri dönüşüm yarışması Kartal Birincisi

✔ Kartal ilçesi şiir yarışmasında, İlçe ikinciliği

✔ Kompozisyon yarışmasında İstanbul ikinciliği

✔ Öykü yarışmasında İstanbul üçüncülüğü kazanılmıştır.

✔ Tübitak ‘Bu Benim Eserim’ Yarışması Finale çıkan projemiz.

✔ “Madde Bağımlılığı “ konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 1. Ödülü 

✔ Public Speaking Competition 2018-2019

✔ The Best Character Award 2018 (Fenerbahçe Koleji)

✔ Stemist School

✔ E-Twinning –Calture

✔ E-Twinning Almanca

✔ Rus Olimpiyatları 3.lük derecesi

✔ TOFL Junior Gold Derecesi 2018

✔ TOFL Junior Gold Derecesi 2019

✔ İlçe Kompozisyon Yarışması 3.lük derecesi

✔ AFS Yurt Dışı Eğitim Programı 10 öğrenci

✔ FIT IN DEUTSCH Dil Sertifikaları

✔ Yıldız Erkek Satranç Takımı Türkiye Şampiyonu!

✔ Türkiye 9 Yaş Şampiyonluğu

✔ Türkiye 10 Yaş İkinciliği

✔ İstanbul İli Satranç Turnuvası Birinciliği

✔ Bilfen Satranç Turnuvası Birinciliği

✔ Küçükler Takımı İstanbul Birinciliği

✔ Yıldızlar Takımı İstanbul Birinciliği

✔ Yıldızlar Takımı Kartal İlçe Birinciliği

✔ MEB okul Sporları Anadolu Yakası Küçükler Birinciliği ve İkinciliği

✔ Bireysel Turnuvalarda İkincilik 

✔ İstanbul Okullar arası takım yarışmalarında 18 Birincilik,15 İkincilik,12 Üçüncülük dereceleri.

✔ Yıldız Erkek Masa Tenisi Kartal İlçe Şampiyonluğu 
✔ 5.6. Sınıflar Sokak Oyunları Kartal İlçe İkinciliği
✔ Küçük Erkek Basketbol Takımı Kartal İkinciliği
✔ Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı Kartal Üçüncülüğü
✔ 2. Sınıflar Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Takımı Kartal üçüncülüğü
✔ 4. Sınıflar Sokak Oyunları Kartal İlçe Şampiyonluğu
✔ İlçe Liselerarası Futbol Turnuvası yarı final derecesi

✔ 8. Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali Resim Yarışması Türkiye Birinciliği
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması İstanbul İl Birinciliği(yarım altın ödülü)
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması Kartal İlçe Birinciliği
✔ ‘Palyaço Balığını Renklendirelim’ Yarışmasında İlçe birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğü
✔ Uluslararası ‘Küçük Pastacı’ Yarışmasında Üstün Başarı Ödülü
✔ ‘Geleceği Gören Dürbünüm Olsa’ jüri Özel Ödülü
✔ ‘Monami’ Resim Yarışması Özel Madalya Ödülü 
✔ Kadın Olmak” konulu resim yarışmasında İlçe 3. Ödülü

✔ Türk Halk Müziği Samyeli Ses Yarışmasında Kartal İlçe Üçüncülüğü
✔ Liselerarası Müzik yarışmasında İlçe 3. Ödülü

✔ İTÜ Robot Olimpiyatları Çizgi İzleyen Birinciliği

✔ VEX Robmistanbul Engelden Kaçan Kategorisi İstanbul Birinciliği

✔ VEX Robmistanbul Serbest Kategori İstanbul Birinciliği

✔ VEX Robmistanbul Çizgi İzleyen Kategorisi İstanbul Birinciliği

✔ Robotik Kodlama İstanbul İkinciliği

✔ VEX Robmistanbul Dostluk Mücadelesi İstanbul Üçüncülüğü

 

✔TAZOF Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası EQULIBRIO kategorisi Kartal İkincisi

✔TAZOF Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Q-BITZ kategorisinde Kartal üçüncüsü

✔TAZOF Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İlkokul Mangala kategorisi Kartal Dördüncüsü