2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İdareci/Öğretmen Görüşme Gün ve Saatleri

SIRA ADI SOYADI BRANŞ GÖRÜŞME GÜNÜ GÖRÜŞME SAATİ
1 Mevlüt KARAKURT Okul Müdürü Hafta İçi Hergün 09.00-17.00
2 Mehmet OLGUN Ortaokul Müdür Yardımcısı Hafta İçi Hergün 09.00-17.00
3 Zarife TARAKÇI İlkokul Müdür Yardımcısı Hafta İçi Hergün 09.00-17.00
4 Zeynep CERAN Rehber Öğretmen Hafta İçi Randevu İle Randevu İle
5 Sema ÖZTÜRK Rehber Öğretmen Hafta İçi Randevu İle Randevu İle
6 Arzu GENÇ Sınıf Öğretmenleri Bölüm Başkanı 2C Sınıf Öğretmeni Perşembe 10.40-11.20
7 Seda KARACAER    Temel Dersler Böl.Bşk. Türkçe Öğretmeni Salı 10.40-11.20
8 Gülay ERYILMAZ Ortaokul Yabancı Diller Bölüm Başkanı İngilizce Öğretmeni Cuma 14.30-15.10
9 Merve KAHVECİOĞLU İlkokul Yabancı Diller Bölüm Başkanı İngilizce Öğretmeni Perşembe 13.40-14.20
10 Gamze Esra MAT Uygulamalı Dersler Böl.Bşk. Beden Eğitimi Öğretmeni Çarşamba 09.50-10.30
11 Müşerref ÖZDEMİR Anasınıfı Öğretmenleri Bölüm Başkanı Çarşamba 09.50-10.30
12 Peruze ÖZER  Anasınıfı Öğretmeni Salı 11.30-12.10
13 Emel Büşra ÖTEGEN Anasınıfı Öğretmeni Pazartesi 09.50-10.30
14 Sevda BAYRAM Anasınıfı Öğretmeni Perşembe 10.40-11.20
15 Seda YILMAZ Anasınıfı Öğretmeni Cuma 09.50-10.30
16 Duygu BAYCAN Anasınıfı Öğretmeni Çarşamba 10.40-11.20
17 Leyla ERDOĞAN 1A Sınıf öğretmeni Cuma 13.40-14.20
18 Havva Nilgün KILINÇ 1B Sınıf Öğretmeni Salı 13.40-14.20
19 Ayfer SEVGÜL 1C Sınıf Öğretmeni Salı 10.40-11.20
20 Sermin ÖZBAY 1D Sınıf Öğretmeni Salı 10.40-11.20
21 Gülşen ALPLİ 2A Sınıf Öğretmeni Cuma 13.40-14.20
22 Cahide Meryem YILMAZ 2B Sınıf Öğretmeni Pazartesi 10.40-11.20
23 Özgül AKKAŞ 3A Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12.50-13.30
24 Tuğçe KOCAMAN 3B Sınıf Öğretmeni Çarşamba 10.40-11.20
25 Ümran SOYLU 3C Sınıf Öğretmeni Perşembe 13.40-14.20
26 Gamze YILDIZ 4A Sınıf Öğretmeni Pazartesi 14.30-15.10
27 Sevgi AKARSU 4B Sınıf Öğretmeni Pazartesi 12.50-13.30
28 Nazlı Funda  ELMAS 4C Sınıf Öğretmeni Pazartesi 13.40-14.20
29 Mehtap ERDEN Türkçe Öğretmeni Pazartesi 10.40-11.20
30 Demet KARACAER Matematik Öğretmeni Salı 13.40-14.20
31 Neslihan VARİNLİ Matematik Öğretmeni Çarşamba 14.30-15.10
32 Gülşen EREN Matematik Öğretmeni Pazartesi 13.40-14.20
33 Levent ADIYAMAN Fen ve Teknoloji Öğretmeni Salı 13.40-14.20
34 Seda YILDIZ Fen ve Teknoloji Öğretmeni Çarşamba 14.30-15.10
35 Derya ERDÖNMEZ Sosyal Bilgiler Öğretmeni Perşembe 09.50-10.30
36 Yasin ATMACA  Din Kltr. ve Ahlk. Bil.Öğretmeni Salı 12.50-13.30
37 Şeyma IŞIK Din Kltr. Ve Ahlk. Bil.Öğretmeni Pazartesi 14.30-15.10
38 Ahmet GEDİK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Salı 13.40-14.20
39 Elif ÖZTÜRK Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Perşembe 12.50-13.30
40 Zeynep Hande ERGÜNDÜZ İngilizce Öğretmeni Çarşamba 09.50-10.30
41 Gül TOPCU İngilizce Öğretmeni Pazartesi 10.40-11.20
42 Ezgi DAĞDEVİREN  İngilizce Öğretmeni Pazartesi 09.50-10.30
43 Meltem ASLAN İngilizce Öğretmeni Çarşamba 13.40-14.20
44 Özlem UYGUR İngilizce Öğretmeni Perşembe 09.50-10.30
45 Ezgi BEKTAŞ AY İngilizce Öğretmeni Salı 09.50-10.30
46 Merve ÇİFTÇİ İngilizce Öğretmeni Perşembe 15.20-16.00
47 Sıla Selver AKAR İngilizce Öğretmeni Perşembe 14.30-15.10
48 Sevil ESEN İngilizce Öğretmeni Cuma 15.20-16.00
49 Gözde FİDANOĞLU Almanca Öğretmeni Perşembe 14.30-15.10
50 Özgecan ÖZ Almanca Öğretmeni Salı 09.00-09.40
51 Soraya FLORES İspanyolca Öğretmeni Salı 09.00-09.40
52 Burcu MALAŞ İspanyolca Öğretmeni Salı 11.30-12.10
53 Orhan Selçuk KAHVECİOĞLU Beden Eğitimi Öğretmeni Çarşamba 10.40-11.20
54 Sıdıka GÖKÇE Beden Eğitimi Öğretmeni Pazartesi 12.50-13.30
55 Gözde TÜVAR Müzik Öğretmeni Pazartesi 13.40-14.20
56 Ayfer ÖZGÜVEN Görsel Sanatlar Öğretmeni Çarşamba 12.50-13.30
57 Duygu ÜSTÜNEL Görsel Sanatlar Öğretmeni Pazartesi 11.30-12.10
58 Cengiz TOPEL Satranç Öğretmeni Salı 10.40-11.20
59 Altınay AYDEMİR Satranç Öğretmeni Pazartesi 09.00-09.40
60 İlbay ÇEP Drama Öğretmeni Çarşamba 13.40-14.20
61 Livan AKBAY  Halk Dansları Öğretmeni Pazartesi 11.30-12.10
62 Damla SÖNMEZ Drama Öğretmeni Pazartesi 13.40-14.20