Son sekiz yıldır tecrübe edinen takımımız, bu yıl zirvede yerini aldı. İstanbul genelinde, 186 okul takımı ve 550 satranç sporcunun katılımı ile 11- 12- 13 Ocak 2019 tarihlerinde bireysel ve takım XXVIII. Özel Eyüboğlu Dostluk Satranç Turnuvası düzenlendi. Balkanlar Koleji Pendik ve Yakacık Kampüsleri olarak Satranç Öğretmenimiz Cengiz TOPEL’ in rehberliğinde üç farklı kategoride katılım sağladık. Yıldızlar Yakacık Kampüsü sporcuları bireyselde “ilk üçte”, takımlarda ise “şampiyon” olarak turnuvayı tamamladılar. Bireyselde sıralama şu şekildedir:  Birinci Ege ALPİN, ikinci Yağız Çınar AKIN, üçüncü Devin HİŞİL. Alınan bu sonuçlar bize kanıtlıyor ki, bizim Yıldız Takımımız geçen sezon olduğu gibi bu sezon da İstanbul genelinde en iyi sporculara sahip. Sporcularımıza, ailelerine ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, Yıldız Takıma İstanbul Okul Sporları’nda başarılar dileriz.

Yıldız Satranç Takımından Dönem Sonu Şampiyonluğu

14 – 15 Ocak 2019 tarihlerinde düzenlenen İstanbul Anadolu Yakası Satranç Turnuvasında, Satranç Öğretmenimiz Cengiz TOPEL rehberliğinde Yıldızlar kategorisinde mücadele eden takımımız tüm rakiplerini (4-0),(4-0),(4-0),(4-0),(3,5 -0,5),(4-0) skorla yenerek “anadolu yakası okul sporları şampiyonu” oldu ve final hakkı kazandı. Takımda yer alan sporcular; Devin HİŞİL, Ege ALPİN, Oğuz Kağan AYDIN, Tuna Deniz PAÇ, Nebil ARSLANTÜRK. Öğrencilerimizi ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutlar, finalde başarılar dileriz.

Yıldız Satranç Takımı Tüm Rakiplerini Yenerek Okul Sporları İstanbul Anadolu Yakası Şampiyonu Oldu

Bir dönemi daha geride bıraktık ve Balkanlar Koleji ailesi olarak karne coşkusunu doyasıya yaşadık. Karne alımının ardından Okul Müdürümüz Sayın Mevlüt KARAKURT Okulistik’te ve Geleneksel Çocuk Oyunları kategorisinde dereceye giren öğrencilerimize madalyalarını vererek onları ödüllendirdi. Heyecanlı oldukları yüzlerinden okunan öğrencilerimiz, mutlu bir şekilde tatillerine başladılar. Herkese iyi tatiller!  

İyi Tatiller!

Türkiye'nin gururu 2016 Eku Dünya Kickboks ve 2018 Iska Dünya Kick Boks şampiyonu Sabriye ŞENGÜL  okulumuza gelerek bizleri onurlandırdı. Boksta ve kick boksta üç Türkiye şampiyonluğu ve aynı zamanda k1 dünya karması şampiyonluğu bulunuyor. Öğrencilerimizle sporculuk ve profesyonellik ile ilgili bilgilerini paylaşarak sporun çok değerli bir aktivite olduğunu onlara anlattı. Maç öncesi, maç sırası ve maç sonrasında yaşadığı duyguları öğrencilerimizle paylaşarak fair playın maçlarda ve maç sonrasında öne çıkması gerektiğini belirtti. Öğrencilerimizden büyük ilgi gören Sabriye ŞENGÜL'e teşekkür eder, 25.01.2019 Cuma akşamı oynayacağı dünya şampiyonlar kick boks maçında başarılar dileriz.  

Dünya Kick Boks Şampiyonunu Okulumuzda Ağırladık

2018 YILININ EN İYİLERİNİ VE ONUR ÖDÜLLERİNİ SEÇTİĞİMİZ 6. MAVİ ÇINAR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU! Kaynağı Sevgi Olanın Başarısı Ödül Olur Dedik ve Mavi Çınar Ödüllerinin Altıncısını Gerçekleştirdik… Hayatın en güzel anlarıdır birliktelikler. Mavi Çınar Ödülleri 16 Ocak 2019’da altıncı defa sahiplerini bularak güzel bir birlikteliğe daha imza attı. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları ailesinin başarılı ve anlamlı bu gününde satırlar, sözcükler dile geldi, büyük heyecanlar yaşandı. 2018 yılı; kültür, sanat, edebiyat, televizyon, bilim, tiyatro, müzik dallarının en iyilerinin seçildiği 6. Mavi Çınar Ödül Töreni misafirlerin katılımıyla daha da anlamlı hale geldi.  Her misafirin dudaklarından dökülerek kelimelerle şekillendirdiği güzel dilekleri yeni bir dönemin hayat enerjisini daha da artırdı. Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi, Özel Yakacık Balkanlar Koleji İlkokulu ve Ortaokulu, Özel Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu, Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi, öğrenci, öğretmen, yönetici ve idarecilerine uygulanan anket sonucunda değerlendirme yapıldı. Bir yılın değerlendirmesinin bin ışık dolu bakışlardan süzülerek yapıldığı anket, güzel bir günün belgesi olarak gelenekselleşen Mavi Çınar Ödül Töreni’nin altıncısında hafızalarda yerini aldı. Program sunumunu Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı Gizem TAÇAN gerçekleştirdi. Törenin protokol konuşmalarını Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ertan ORAL tüm misafirlerimize ithafen yaptığı konuşmasıyla taçlandırdı. Ardından ödül merasimine geçildi. Ödüle layık görülen isimler şöyle:

  • Yaşam Boyu Tiyatro Onur Ödülü- Suna KESKİN
  • Edebiyat Onur Ödülü- Ataol BEHRAMOĞLU
  • Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülü- Özdemir ERDOĞAN
  • Yılın En İyi Sinema Yönetmeni- Can ULKAY
  • Yılın En İyi Bilim Çalışması- /Özgür AKIN
  • Yılın En İyi Haber Program Sunucusu- Gülbin TOSUN
  • Yılın En İyi Sporcusu- Sabriye ŞENGÜL
  • Yılın En İyi Erkek Müzik Yorumcusu- Ersay ÜNER
  • Yılın En İyi Kadın Müzik Yorumcusu- Derya ULUĞ
Bir fotoğraf karesi, bir imza, bir bakış ve belki de kulağımızda kalan bir tını…  Mavi Çınar Ödülleri başarı öykülerinin ve birlikteliğin sadece bir sembolü oldu ve olmaya da devam edecek…  

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buluyor! Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülüne Özdemir ERDOĞAN Layık Görüldü… Eğitim Kampüsümüzden Bir Duayen Geçti… Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları olarak her yıl bilim, kültür, sanat, edebiyat, müzik, basın, spor, radyo ve televizyon alanlarında ülke yararına hizmet eden, kendi alanlarında en farklı ve en yaratıcı çalışmayı yapan kişi ve kurumları Mavi Çınar Ödülleriyle desteklemeye devam ediyoruz.

  1. Mavi Çınar Ödüllerimizde bu yıl Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülü kategorisine Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN layık görüldü. 11 Ocak 2019’da eğitim kampüsümüzde kıymetli sanatçıyı ağırlamanın onur ve gururunu yaşadık. Program sunumumuzu Sosyal Bilimler Bölüm Başkanımız Gizem TAÇAN gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN’ın şarkılarını onun karşısında söylemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Program, Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinden Yiğithan AYGÜR’ün moderatörlüğünde söyleşi şeklinde devam etti. Usta Sanatçı, öğrencilerimize verdiği tavsiyelerle, samimi sohbetiyle gönüllerimizi bir kez daha fethetti. Söyleşimizin ardından Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları öğrencileri Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN’a ödül ve çiçeğini takdim ettiler. Söyleşimiz Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları kurucularımız ve idarecilerimizle çekilen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Bugün eğitim kampüsümüzden bir duayen geçti. Usta Yazar Özdemir ERDOĞAN’ı kıvançla ağırlamanın ve kendilerini tanımanın büyük mutluluğunu yaşayarak bu günü hatıralarımızın silinmeyecek anıları arasına ekledik. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları ailesi olarak Özdemir ERDOĞAN’a bir kez daha teşekkür ederiz. #eryetişbalkanlar #özdemirerdoğan #yılınenleri #yılınenleriödültöreni #maviçınarödültöreni #maviçınarödülleri

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Ortaokul grubu olarak; yönetmenliğini Can ULKAY’ın, senaristliğini ise Yiğit GÜRALP’in yaptığı, 2017 çıkışlı Türkiye-Kore ortak yapımı olan “Ayla” filmini büyük bir keyifle izledik. Film, 1950 yılında başlayan Kore Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir hikâyeden esinlenilerek çekilmiştir. Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları olarak bu yıl 6.sı düzenlenen Mavi Çınar Töreni’nde “En İyi Yönetmen” kategorisinde ödüle layık görülen Can ULKAY’a bundan sonraki sinema yaşamında başarılar dileriz.  

Ortaokul Öğrencilerimizle Beraber “Ayla” Filmini İzledik

Balkanlar Koleji ailesi olarak yeni yılı coşkuyla karşıladık. Öğrencilerimiz kendi sınıflarında, sınıf öğretmenleri ile birlikte bir yılbaşı etkinliği yaptılar, doyasıya eğlendiler. Hoş geldin 2019! Bizlere mutluluk, huzur getirmen dileğiyle…  

Yeni Yılı Çoşkuyla Karşıladık

Gezdik, gördük, eğlendik…  Türkçe Dersi kapsamında işlediğimiz ‘masal’ konusunun ardından 5. sınıf öğrencilerimiz ile birlikte hayallerimizi süsleyen, bizlere yepyeni ufuklar açan masal kahramanlarımızı görmek için ‘’Masal Müzesi’’ne gittik. Müze gezimizde öğrencilerimiz çeşitli kitaplar gördüler, masal kahramanlarının heykelleriyle tanıştılar. Onlar için şaşırtıcı bir o kadar da eğlenceli bir gezi oldu.

Masal Tadında Bir Gezi!

Her yeni yıl bir başka güzel… 2018’e yaşadığımız güzel başarılar ve büyük mutluluklarla veda ederken; 2019’u iyi dilekler ve büyük umutlarla karşılıyoruz. Çok heyecanlıyız, sevinçliyiz… Çocuklarımız sevinçlerini ve mutluluklarını yaptıkları “yeni yıl” temalı resimlerle de bir kez daha bizlere gösterdiler. O muhteşem resimleri görmek isteyen herkesi okulumuzun lobisindeki resim sergisine bekleriz. Balkanlar Koleji ailesi olarak yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalmasını; yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyoruz.

Tüm Sanatseverleri Sergimize Bekleriz!

15 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te Rehberlik Bölümünün organizasyonu ve Uzman Psikolog Çağın Mert ÖĞÜT’ün katılımı ile “Etkili Anne-Baba Olmak” konulu seminer gerçekleştirilmiştir.  Velilerimizin ilgi göstermiş olduğu seminerde uzmanımız; İletişim becerileri, ebeveyn tutumları ve aile içi kurallara dair önemli konulara değinmiştir. Velilerimiz ile interaktif yapılan seminerimiz, uzmanımız tarafından bir çalışma yapılarak sonlandırılmıştır.  Seminere katılım gösteren değerli velilerimize teşekkür ederiz.

 

“Etkili Anne Baba Olmak”  Konulu Seminerimizi Gerçekleştirdik

İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından kabul edilişinin 70. yılını kutladığımız bu özel günde öğrencilerimiz ile birlikte konferans salonumuzda toplandık. 6-A sınıfı öğrencilerimizden Zeynep EL;  “İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi ve Önemi” konulu konuşmasını yaptı. Ardından öğrencilerimiz; oratoryo ve drama çalışmalarıyla, okudukları şiirlere eşlik eden şarkılarla sosyal bir toplum içerisinde insanın yerini, hak ve görevlerini, insana saygının önemini bir kez daha vurguladılar. Emeklerinden dolayı öğrencilerimize ve onları çalıştıran öğretmenlerimize teşekkür ederiz.  

10 Aralık İnsan Hakları Ve Demokrasi Haftası’nı Kutladık

Ortaokul öğrencilerimiz ile birlikte Anadolu Efes- Real Madrid maçını izlemek ve sezona fırtına gibi başlayan Anadolu Efes’imizi desteklemek amacıyla Sinan Erdem Spor Salonu’na gittik. Anadolu Efes'in üstünlüğü ile geçen heyecan dolu maçta son saniyelerde yapılan küçük hatalar nedeni ile maçı 84-82 Real Madrid kazandı. Son derece centilmence geçen maçta; sporcu öğrencilerimiz kazanma ve kaybetme duygularını yaşayarak öğrendiler. Anadolu Efes'e Eurolig'deki maçlarında başarılar dileriz.  

Anadolu Efes Eurolig’de, Balkanlar Koleji Tribünde!

Okulumuzda 12-18 Kasım Diyabet ve Obezite Haftası nedeniyle, VM Medical Park Hastanesi’nden gelen Diyetisyen Gamze EKİNCİ tarafından; ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize sağlıklı ve dengeli beslenme konulu bilgilendirme semineri verildi. Uzmanımızın sağlıklı beslenme hakkında bilgilendirmesinin ardından okulumuzun velilerinden Şenay AYİNDİ “Diyabet” ile ilgili öğrencilerimize bilgiler vererek, bizlerle deneyimlerini paylaştı. Öğrencilerimiz için çok faydalı bir seminer oldu.  

Diyabet ve Dengeli Beslenme Seminerimizi Gerçekleştirdik

Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü yitirişimizin üstünden tam 80 yıl geçti. Kalplerimiz Atamızın özlemiyle attı bugün. Okulumuzun bahçesinde toplandık, Atamızın büstünü saygıyla selamladık. Okul Müdürümüz Sayın Mevlüt KARAKURT okulumuz adına Atamızın büstüne çelenk sundu ve ardından sınıflarımızın saygı geçişiyle törenimiz devam etti. Çocuklarımız okudukları şiirler, söyledikleri şarkılar, yaptıkları oratoryolar, piyeslerle  kalplerindeki Atatürk sevgisini ve özlemini bir kez daha bizlere gösterdiler. O, Türk Milleti’nin ruhunda Türk bayrağı gibi dalgalanan bir baş, yirminci asrın en büyük gerçeğini yaratan kahramandı. Hiçbir isim onun kadar güzel değildi, olmayacaktı. Türk Milleti’nin eşsiz evladı Atatürk! Sen rahat uyu yatağında. ‘’En büyük eserim.’’ dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir.  

Atamızı Özlemle Anıyoruz

Okulumuz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü Öğretmenimiz Sema ÖZTÜRK, 8.  Sınıf öğrencilerimize “Verimli Ders Çalışma Teknikleri ve Sınav Kaygısı” konulu bir seminer verdi ve öğrencilerimize etkin çalışma yöntemleri ve sınav kaygısı ile baş edebilme becerileri ile ilgili önerilerde bulundu.  Ayrıca sınav kaygısı ile baş edebilme becerileri ve nefes egzersizleri çalışmaları ile öğrencilerimizle kısa bir etkinlik yapıldı.  Seminer sonunda öğrencilerimize “Verimli Ders Çalışma Teknikleri Etkin Dinleme Becerileri” konulu bir bülten dağıtıldı. Seminer sonrasında Müdür Yardımcımız Mehmet OLGUN, öğrencilerimize sınava hazırlık sürecinde okulumuz tarafından yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.  

Verimli Ders Çalışma Teknikleri Ve Sınav Kaygısı Semineri

Okulumuz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü Öğretmenlerimizden Sema ÖZTÜRK tarafından 5. 6. 7.  sınıf öğrencilerimize; Zeynep CERAN tarafından ise 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize  “Verimli Ders Çalışma Teknikleri ve Sınav Kaygısı” konulu bir seminer verildi ve Rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerimize etkin çalışma yöntemleri ve sınav kaygısıyla baş edebilme becerileri ile ilgili önerilerde bulundu.  Ayrıca sınav kaygısı ile baş edebilme becerileri ve nefes egzersizleri çalışmaları ile ilgili öğrencilerimizle kısa bir etkinlik yapıldı.  Seminer sonunda öğrencilerimize “Verimli Ders Çalışma Teknikleri Etkin Dinleme Becerileri” konulu bir bülten dağıtıldı.  

Verimli Ders Çalışma Teknikleri ve Sınav Kaygısı Semineri

Ulu Önder Atatürk’ün bizlere armağan ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bir coşku ve heyecanla kutladık. Öğrencilerimiz ‘Cumhuriyet’ sevgilerini yaptıkları gösteriler, orotoryolar ve piyeslerle bir kez daha gösterdiler. Biz bugün ‘’Cumhuriyet’i biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz.’’ ilkesine bağlı kalarak, bu kutlu günü her daim yaşayacağımıza ve yaşatacağımıza söz verdik. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!  

Cumhuriyet 95 Yaşında!

19 Ekim Cuma günü yapılan okul meclisi seçimleri sonucunda 7-A sınıfından Oğuzhan KAYA “okul başkanı” olarak seçilmişti. Öğrencimiz, Okul Müdürümüz Mevlüt KARAKURT tarafından makamına kabul edilerek tebrik edildi ve Okul Müdürümüz öğrencilerden gelen talepleri ve okul başkanının okulumuza yapacağı katkıları dinledi. Oğuzhan KAYA’ya okul meclis başkanlığı görevinde başarılar dileriz.  

Okul Meclis Başkanımız Çalışmalarına Başladı

Cumhuriyet Bayramı’mızın  95. yılı nedeniyle  22 Ekim- 2 Kasım tarihleri arasında okul lobisinde Atatürk'ün  fotoğraf sergisi açılmıştır. Herkesi sergimize bekleriz.  

Atatürk Fotoğraf Sergisi

Öğrencilerimizin demokratik haklarından biri olan oy verme ve kendilerini temsil edecek üyeleri seçme becerilerini desteklemek amacıyla gizli oy-açık sayım ilkesiyle “Okul Öğrenci Meclisi Seçimleri” gerçekleştirildi. Temsili demokrasinin birebir örneğini yaşayarak oy veren, çalışmalarını büyük bir ciddiyetle yürüten aday öğrencilerimizi ve sandık kurullarında ve oy sayımında etkin görev alan öğrencilerimize teşekkür ederiz. Okul seçim kurulunun belirlediği seçim takvimine göre okul meclisini oluşturan sınıf temsilcilerinin seçimleri geçen hafta tamamlanmıştı. Öğrencilerimiz 19 Ekim Cuma günü yapılan seçimler sonucunda, Geçersiz oy                         :4 Can AYVAT                         : 17 Ecem ÖZTÜRK                  : 33 Zeren Sanem YEŞİLYURT: 42 Azra YILMAZ                      : 52 Mehmet Efe BRANGAR : 92 Oğuzhan KAYA                  : 118 oy almıştır. Meclis Başkanlığına 7-A sınıfından Oğuzhan KAYA seçilmiştir. Okul Meclisi Başkanımıza başarılar diliyoruz.  

Okulumuzda Okul Başkanlığı Seçimleri Yapıldı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Balkanlar Koleji öğrencileri “okul temsilcisi”ni verdikleri oylarla belirleyecekler. Okul başkanlığına aday olan; 5-A sınıfından Zeren Sanem YEŞİLYURT, 5-B sınıfından Can AYVAT, 6-C sınıfından Ecem ÖZTÜRK, 7-A sınıfından Oğuzhan KAYA, 7-B sınıfından Mehmet Efe BRANGAR ve 8-B sınıfından Azra YILMAZ kendi hazırladıkları konuşmaları arkadaşlarıyla paylaştılar ve büyük alkış aldılar. Hepinize bol şans çocuklar!  

Okul Başkanımızı Seçiyoruz!

06 – 07 Ekim tarihlerinde, 2018 – 2019 Sezonu İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği düzenlendi. Okulumuzun başarılı satranç sporcusu Ege ALPİN, 14 yaş genel kategoride mücadele etti ve üstün performans sergileyerek “İstanbul Şampiyonu” oldu. Öğrencimizi, ailesini, Satranç Öğretmenimiz Cengiz TOPEL’i ve emeği geçen tüm antrenörleri tebrik eder, Türkiye finallerinde başarılar dileriz.  

Yeni Sezonda İlk Şampiyonluk!

Ana gibi yar olmaz, İstanbul gibi diyar; Güleni şöyle dursun, ağlayanı bahtiyar…   “6 Ekim” tarihi, içinde yaşadığımız bu güzel şehir için ve tüm ulusumuz için büyük bir önem taşımaktadır. Tarih boyunca pek çok ulusun sahip olmak istediği, belki de uğruna en fazla savaş yapılan İstanbul’umuzun kurtuluşunun 95. yıl dönümü okulumuzun bahçesinde yapılan bir törenle kutladık. Törende şiirler okundu, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı. Bu anlamlı törende görev alan öğrencilerimizi gönülden kutluyoruz.  

6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu’nun 95. Yılını Kutladık

Yakacık Balkanlar Koleji öğrencileri çok mutlu! Çünkü anasınıfı öğrencilerimiz eğitim görecekleri yeni binalarına, diğer tüm öğrenciler ise yeni bahçelerine kavuştular. Yeni yaşam alanımız çocuklarımıza birçok hizmet sunmaktadır. Çocuklarımız, bahçemizde bulunan çeşitli spor alanları ile seneye daha sportif başladılar; doğal yaşam alanları ile tüm canlı varlıklarla iç içe oluyorlar ve amfi tiyatr ile sanatsal yönlerini geliştiriyorlar. Yeniliklerimiz bunlarla mı sınırlı? Tabii ki hayır! Bahçemizde bulunan hobi bahçesi ile çocuklarımız yaz mevsiminde yaz meyve-sebzeleri, kış mevsiminde ise kış meyve- sebzeleri ekebilecek, toprakla iç içe olacaklardır. Bu yıldan itibaren daha güvenli ve rahat ulaşım için servis kullanan öğrencilerimizin giriş-çıkışları yeni bahçemizden olacak, öğrencilerimiz oradan sınıflarına gideceklerdir. Balkanlar Koleji ailesi olarak, yeni yaşam alanınızda güzel seneler geçirmenizi dileriz.  

Öğrencilerimiz Yeni Yaşam Alanlarına Kavuştular

Balkanlar Koleji

demo_image

Balkanlar Koleji Ailesi; varlık nedenini, “ Biz Eğitim için Varız” temel kabullenmesi ve iddiası ile açıklamaktadır. Ailemizin inanarak paylaşmakta olduğu bu misyon kendisine güçlü bir ilham ve enerji kaynağı oluşturmakta, temel felsefesi ve vizyonun doğrultusunda uzak ve yakın hedeflerini belirleyerek eğitim süreçlerini yapılandırmaktadır. Yirmibirinci Yüzyılda yaşayan toplumların itici gücü bilgidir.

Haber listemize üye olarak, duyuru ve etkinliklerimiz hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desteklediklerimiz