Anaokulu 1. ve 2. sınıf öğrencilerimiz, konferans salonumuzda Eti Çocuk Tiyatrosu’nun hazırlayıp, sergiledikleri "Kırmızı Başlıklı Kız" oyununu izlediler. Kitaplardan bildikleri kahramanları tiyatro sahnesinde izlemek öğrencilerimize ayrı bir mutluluk verdi. Tiyatro sonunda dağıtılan Eti çikolatalarıyla ağızları tatlanan miniklerimiz, unutulmaz bir gün geçirdi. Balkanlar Koleji olarak emeklerinden dolayı Eti Çocuk Tiyatrosu’na teşekkür ederiz. @eticocuktiyatrosu  #etiçocuktiyatrosu  

Okulumuzda Eti Çocuk Tiyatrosu’nu Ağırladık

Okulumuz ilkokul ve 5. sınıf öğrencileri, Çer- Çöp serisi ve gençlik kitapları yazarı Ülker KURTCAN ile geri dönüşüm ve okumanın önemi üzerine derin bir sohbet gerçekleştirdiler. Söyleşisinden sonra kitaplarını imzalama şansı yakalayan öğrencilerimiz, atık malzemelerden yaptıkları çalışmaları da yazarımıza sergilediler. Kitaplar üzerine sohbet etme olanağı bulan öğrencilerimizin ilgisinden memnun ayrılan yazarımız, anı defterine duygularını paylaştı. Yazarımıza teşekkür ederiz.  

Çer- Çöp Dünya Kitabı Serisinin Yazarı Ülker Kurtcan İle Birlikteydik

Okulumuz öğrencileri ve değerli velileri, Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi’ni arayıp; okulumuzun pek kıymetli öğretmeni Ümran SOYLU’ya öğrencilere ve velilere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmişlerdir. Biz de Balkanlar Koleji ailesi olarak kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Velilerimizden Gelen Bir Teşekkür Daha!

Okulumuz öğrencileri ve değerli velileri, Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi’ni arayıp; okulumuzun pek kıymetli öğretmeni Nilgün KILIÇ’a öğrencilere ve velilere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmişlerdir. Biz de Balkanlar Koleji ailesi olarak kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Velilerimizden Gelen Teşekkür!

Bir dönem bitti, yeni bir dönem başladı… Öğrencilerimiz yarıyıl tatillerinin ardından okula geldiklerinde arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini doyasıya yaşadılar. Okul Müdürümüz Sayın Mevlüt KARAKURT, okulumuzun açılış konuşmasını yaparak öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu. Tüm öğrencilerimiz için iyi bir dönem olsun!    

Okulumuz Açıldı

Okulumuz öğrencileri ve değerli velileri, Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi’ni arayıp; okulumuzun pek kıymetli öğretmeni Ayfer SEVGÜL’e öğrencilere ve velilere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmişlerdir. Biz de Balkanlar Koleji ailesi olarak kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.  

Velilerimizden Gelen Teşekkür!

  Özel Yakacık Balkanlar Koleji anasınıfı öğrencilerimiz, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ile ihtiyacı olan kardeşlerine dört adet tekerlekli sandalye desteğinde bulundular. “Yardımın En Güzeli Çocuğun Çocuğa Yapmış Olduğu Yardımdır.” düşüncesinden yola çıkarak; ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen kardeşlerimize teslim edilmek üzere tekerlekli sandalyelerimiz, ATV  Stüdyolarında yer alan “Müge ANLI ile Tatlı Sert Programı" na ulaştırılmıştır. Balkanlar Koleji ailesi olarak; projemize gönül veren Özel Yakacık Balkanlar Koleji anasınıfı öğrencilerimize, velilerimize, yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve projemize destekleri sebebiyle ATV "Müge ANLI ile Tatlı Sert"  programına  teşekkür ederiz.  

Yakacık Balkanlar Koleji Anasınıfı Öğrencilerinden Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

Bir dönemi daha geride bıraktık ve Balkanlar Koleji ailesi olarak karne coşkusunu doyasıya yaşadık. Karne alımının ardından Okul Müdürümüz Sayın Mevlüt KARAKURT Okulistik’te ve Geleneksel Çocuk Oyunları kategorisinde dereceye giren öğrencilerimize madalyalarını vererek onları ödüllendirdi. Heyecanlı oldukları yüzlerinden okunan öğrencilerimiz, mutlu bir şekilde tatillerine başladılar. Herkese iyi tatiller!  

İyi Tatiller!

Türkiye'nin gururu 2016 Eku Dünya Kickboks ve 2018 Iska Dünya Kick Boks şampiyonu Sabriye ŞENGÜL  okulumuza gelerek bizleri onurlandırdı. Boksta ve kick boksta üç Türkiye şampiyonluğu ve aynı zamanda k1 dünya karması şampiyonluğu bulunuyor. Öğrencilerimizle sporculuk ve profesyonellik ile ilgili bilgilerini paylaşarak sporun çok değerli bir aktivite olduğunu onlara anlattı. Maç öncesi, maç sırası ve maç sonrasında yaşadığı duyguları öğrencilerimizle paylaşarak fair playın maçlarda ve maç sonrasında öne çıkması gerektiğini belirtti. Öğrencilerimizden büyük ilgi gören Sabriye ŞENGÜL'e teşekkür eder, 25.01.2019 Cuma akşamı oynayacağı dünya şampiyonlar kick boks maçında başarılar dileriz.  

Dünya Kick Boks Şampiyonunu Okulumuzda Ağırladık

            Anaokulu hazırlık grubu ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerine yönelik, öğrencilerin hayal dünyalarını renklendirebilmek ve ayrıca bilinçaltında saklanan ögelerin ortaya çıkarılabilmesini sağlamak amacıyla İlkokul Rehber Öğretmeni Zeynep CERAN tarafından “psikodrama” etkinliği yapılmıştır. “Başımızda Kuşlar” isimli kitap, kuşlarla birlikte yaşayan insanların ve insanlarla birlikte yaşayan kuşların öyküsünü anlatıyor. Öykünün mekânı düşsel bir ülkedir ve bu ülkede kuşlar, yuvalarını insanların başları üzerine yapar. İnsanlar, başlarının üzerindeki kuşlardan rahatsız olmak bir yana, onlar olmadan yapamazlar. Çünkü kuşlar, şükran borçlarını ödemek için insanların hayatlarını kolaylaştırıp eksiklerini kapatırlar. Herkes hayatından memnundur. Fakat günün birinde insanlar, başlarının üzerindeki kuşları kafeslere kapatmaya başlayınca büyü bozulur, herkesin huzuru kaçar. Kuşlar hasta olur, insanlarsa mutsuz. Neyse ki, bütün bunlara karşı çıkabilecek kadar iyi yürekli insanlar da vardır! Özgürlüğün ve dostluğun kıymetini bilen insanlar… Olağanüstü resimlere eşlik eden felsefi ve lirik bir anlatımı olan bu kitaptaki hikâyeler öğrencilerle beraber canlandırıldıktan sonra kendileri bu ülkede yaşasalardı nasıl bir kuşa sahip olmak isterlerdi sorunun cevabını verilen resim kâğıtlarına çizmeye çalıştılar. Kâğıt üzerine çizdikleri kuşların kendilerine hangi konularda yardımcı olduklarını yazarken bir de kuşlarına isim vermeye çalıştılar. Öğrenciler bu etkinlikten büyük bir keyif aldılar. Hem kişisel gelişim noktasında hem de hayallerin ve sevginin özgürlüğünün anlaşılması noktasında bu etkinlik öğrencilerimiz için oldukça yararlı olmuştur. Kitap yazarımız Sadra GOBET de öyle sonlandırmıştı kitabını: “Sevdiğin ve seni seven şeyin seninle kalması için özgür olması gerekir.”  

Başımızda Kuşlar, Yüreğimizde Umut Var

2018 YILININ EN İYİLERİNİ VE ONUR ÖDÜLLERİNİ SEÇTİĞİMİZ 6. MAVİ ÇINAR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU! Kaynağı Sevgi Olanın Başarısı Ödül Olur Dedik ve Mavi Çınar Ödüllerinin Altıncısını Gerçekleştirdik… Hayatın en güzel anlarıdır birliktelikler. Mavi Çınar Ödülleri 16 Ocak 2019’da altıncı defa sahiplerini bularak güzel bir birlikteliğe daha imza attı. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları ailesinin başarılı ve anlamlı bu gününde satırlar, sözcükler dile geldi, büyük heyecanlar yaşandı. 2018 yılı; kültür, sanat, edebiyat, televizyon, bilim, tiyatro, müzik dallarının en iyilerinin seçildiği 6. Mavi Çınar Ödül Töreni misafirlerin katılımıyla daha da anlamlı hale geldi.  Her misafirin dudaklarından dökülerek kelimelerle şekillendirdiği güzel dilekleri yeni bir dönemin hayat enerjisini daha da artırdı. Özel Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi, Özel Yakacık Balkanlar Koleji İlkokulu ve Ortaokulu, Özel Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu, Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi, öğrenci, öğretmen, yönetici ve idarecilerine uygulanan anket sonucunda değerlendirme yapıldı. Bir yılın değerlendirmesinin bin ışık dolu bakışlardan süzülerek yapıldığı anket, güzel bir günün belgesi olarak gelenekselleşen Mavi Çınar Ödül Töreni’nin altıncısında hafızalarda yerini aldı. Program sunumunu Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı Gizem TAÇAN gerçekleştirdi. Törenin protokol konuşmalarını Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ertan ORAL tüm misafirlerimize ithafen yaptığı konuşmasıyla taçlandırdı. Ardından ödül merasimine geçildi. Ödüle layık görülen isimler şöyle:

 • Yaşam Boyu Tiyatro Onur Ödülü- Suna KESKİN
 • Edebiyat Onur Ödülü- Ataol BEHRAMOĞLU
 • Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülü- Özdemir ERDOĞAN
 • Yılın En İyi Sinema Yönetmeni- Can ULKAY
 • Yılın En İyi Bilim Çalışması- /Özgür AKIN
 • Yılın En İyi Haber Program Sunucusu- Gülbin TOSUN
 • Yılın En İyi Sporcusu- Sabriye ŞENGÜL
 • Yılın En İyi Erkek Müzik Yorumcusu- Ersay ÜNER
 • Yılın En İyi Kadın Müzik Yorumcusu- Derya ULUĞ
Bir fotoğraf karesi, bir imza, bir bakış ve belki de kulağımızda kalan bir tını…  Mavi Çınar Ödülleri başarı öykülerinin ve birlikteliğin sadece bir sembolü oldu ve olmaya da devam edecek…  

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

12.01.2019 tarihinde anaokulu velilerimizin katılımıyla ‘’İlkokul Tanıtım Toplantısı’’ gerçekleştirilmiştir.  Bölüm Başkanlarımız, velilerimize ilkokulda ne gibi çalışmalar yaptıklarını ve yapacaklarını anlattılar. Yapılan konuşmaların ardından öğretmenlere çeşitli sorular yönelten velilerimiz aldıkları cevaplar ile ne kadar hoşnut olduklarını dile getirdiler. Ardından Sayın Okul Müdürümüz Mevlüt KARAKURT velilerimize içten bir konuşma yaparak toplantıyı sonlandırdı. Toplantıya katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.  

İlkokul Tanıtım Toplantısı

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buluyor! Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülüne Özdemir ERDOĞAN Layık Görüldü… Eğitim Kampüsümüzden Bir Duayen Geçti… Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları olarak her yıl bilim, kültür, sanat, edebiyat, müzik, basın, spor, radyo ve televizyon alanlarında ülke yararına hizmet eden, kendi alanlarında en farklı ve en yaratıcı çalışmayı yapan kişi ve kurumları Mavi Çınar Ödülleriyle desteklemeye devam ediyoruz.

 1. Mavi Çınar Ödüllerimizde bu yıl Yaşam Boyu Müzik Onur Ödülü kategorisine Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN layık görüldü. 11 Ocak 2019’da eğitim kampüsümüzde kıymetli sanatçıyı ağırlamanın onur ve gururunu yaşadık. Program sunumumuzu Sosyal Bilimler Bölüm Başkanımız Gizem TAÇAN gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN’ın şarkılarını onun karşısında söylemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Program, Balkanlar Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinden Yiğithan AYGÜR’ün moderatörlüğünde söyleşi şeklinde devam etti. Usta Sanatçı, öğrencilerimize verdiği tavsiyelerle, samimi sohbetiyle gönüllerimizi bir kez daha fethetti. Söyleşimizin ardından Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları öğrencileri Usta Sanatçı Özdemir ERDOĞAN’a ödül ve çiçeğini takdim ettiler. Söyleşimiz Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları kurucularımız ve idarecilerimizle çekilen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Bugün eğitim kampüsümüzden bir duayen geçti. Usta Yazar Özdemir ERDOĞAN’ı kıvançla ağırlamanın ve kendilerini tanımanın büyük mutluluğunu yaşayarak bu günü hatıralarımızın silinmeyecek anıları arasına ekledik. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları ailesi olarak Özdemir ERDOĞAN’a bir kez daha teşekkür ederiz. #eryetişbalkanlar #özdemirerdoğan #yılınenleri #yılınenleriödültöreni #maviçınarödültöreni #maviçınarödülleri

6. Mavi Çınar Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Balkanlar Koleji ailesi olarak yeni yılı coşkuyla karşıladık. Öğrencilerimiz kendi sınıflarında, sınıf öğretmenleri ile birlikte bir yılbaşı etkinliği yaptılar, doyasıya eğlendiler. Hoş geldin 2019! Bizlere mutluluk, huzur getirmen dileğiyle…  

Yeni Yılı Çoşkuyla Karşıladık

Okulumuz öğrencileri ve değerli velileri, Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi’ni arayıp; okulumuzun pek kıymetli öğretmeni Meryem YILMAZ’a öğrencilere ve velilere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmişlerdir. Biz de Balkanlar Koleji ailesi olarak kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Velilerimizden Gelen Teşekkür!

Değerler Eğitimi programının “Özgüven ve Sorumluluk” temasına yönelik olarak 4. Sınıf öğrencilerinden oluşturulan komisyon bu hafta da görevini titizlikle yerine getirdi. Göstermiş olduğu özenden dolayı 2-C sınıfı “Haftanın En Temiz Sınıfı” seçildi. Kupa ve sertifikamızı 2-C sınıfına taktim ettik. 2-C sınıfını tebrik ediyoruz. Önümüzdeki haftalar için tüm sınıflarımıza başarılar diliyoruz.

Bu Haftanın En Temiz Sınıfı: 2-C!

3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz Robotik ve Kodlama etkinliğinde, Ardunio UNO’larını mBlock ile kodlamayı öğrenerek ilk projelerini yaptılar. Çöp atmayı daha da sevdirecek bu çalışmada öğrencilerimiz, mesafe sensörü ve servo motoru kullanarak çöp kutusunun açılmasını sağlıyorlar ve akıllı çöp kutumuz 3 saniye sonra otomatik olarak kapanıyor. Okul Müdürümüzün odasına bir adet akıllı çöp kutusu hediye ettik ve sunum yaptık. Okul Müdürümüz Mevlüt KARAKURT ve Genel Müdürümüz Ertan ORAL öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Akıllı Çöp Kutularımız

“Benimle Oynar mısın?’’ sloganıyla yola çıktık ve 2. sınıf öğrencileri olarak bakın neler neler hazırladık. Kızma birader, dokuztaş, beştaş, üçtaş, çivili futbol, langırt, masa üstü basket potası, hafıza oyunu, S.O.S, mikado, rengini bul, uzay macerası, dama, satranç ve daha niceleri… Oyunlarımızı, ebeveynlerimizin destekleriyle hazırladık ve okulumuzun birinci katında sergiledik. Sergimize ikinci sınıf öğrencilerimizin yanı sıra okulumuzun tüm öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Tüm öğrencilerimiz teneffüslerde oyunları hem inceleme hem de birlikte oynama fırsatı yakaladılar. Sergimiz üç gün boyunca devam edecek ve sonunda farklı sınıfları dolaşarak sınıflar arası kaynaşma ve paylaşmayı öğrenecekler.

 1. sınıflar olarak hedefimiz; bu çalışmayı projeleştirmek, hazırlanan oyunları belirleyeceğimiz farklı bir okula hediye etmek ve oradaki öğrencilerimizin oradaki akranlarıyla kaynaşmalarını sağlamak, sosyal alanlarını genişletmek.
OYUN ÜZERİNE… Çocuk için en iyi öğrenme yolu birebir etkileşim içinde oynadığı oyundur. Oyun; çocukların gelecekte motivasyonu yüksek, girişken, bağımsız düşünüp bağımsız hareket edebilen bireyler olabilmelerine yönelik ortamı hazırlıyor. Oyun, çocuğun eğlenmesinde ve eğitiminde olduğu kadar gelişiminde de önemli rol oynuyor. Çünkü oyun oynayan çocuklar daha sağlıklı ve çabuk gelişiyor. Oyun oynamanın; sosyal, psikolojik, fiziksel, dil, zeka gelişimi gibi tüm gelişim alanlarına olumlu etkisi kanıtlanmıştır. Çocuğun dikkat süresini uzatıyor. Mantık yürütme, iletişim, konuşma, düşünme, problem çözme, empati yapma gibi becerileri kazandırıyor.

Benimle Oynar mısın?

Okulumuz öğrencileri ve değerli velileri, Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi’ni arayıp; okulumuzun pek kıymetli öğretmenlerinden Sermin ÖZBAY ile Gamze YILDIZ’a öğrencilere ve velilere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmişler. Biz de Balkanlar Koleji ailesi olarak kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Velilerimizden Gelen Teşekkür!

Son yapılan okulistik sınavında; 3/A sınıfından Zeynep ÖZAVCI, 3/B sınıfından Kaan HANTİK, 3/C sınıfından İrem DURMUŞ ve Rüzgar Ata GÖBET tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olmuşlardır. Öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Okulistik Birincilerimiz

Her yeni yıl bir başka güzel… 2018’e yaşadığımız güzel başarılar ve büyük mutluluklarla veda ederken; 2019’u iyi dilekler ve büyük umutlarla karşılıyoruz. Çok heyecanlıyız, sevinçliyiz… Çocuklarımız sevinçlerini ve mutluluklarını yaptıkları “yeni yıl” temalı resimlerle de bir kez daha bizlere gösterdiler. O muhteşem resimleri görmek isteyen herkesi okulumuzun lobisindeki resim sergisine bekleriz. Balkanlar Koleji ailesi olarak yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalmasını; yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyoruz.

Tüm Sanatseverleri Sergimize Bekleriz!

Bugün 4. sınıf öğrencilerimiz, “Yerli Malı Haftası” kapsamında alış-veriş diyalogları içeren güzel bir program hazırladılar. İngilizce, Almanca ve İspanyolca skeçlerde rol alıp, bilmeceler sordular. Yemek tarifleri verip, sebze ve meyvelerin faydalarını anlattılar. Bu keyifli etkinliği hazırlayan öğretmenlerimize, görev alan öğrencilerimize ve eğlenceli sunumu için İngilizce öğretmenimiz Merve ÇİFTÇİ'ye teşekkür ederiz.  

Keyif Dolu Program!

“Yerli Malı Haftası”, 12-18 Aralık tarihleri arasında Türkiye’de tüm okullarda kutlanan belirli gün ve haftalardandır. Birinci Dünya Savaşı sonrası oluşan ekonomik darboğazın ardından, yabancı ülkelere para akışının önünün kesilmesi ve toplumsal tutum bilincinin oluşması amaçlanmıştır. Bu amaçla ATATÜRK başkanlığında, 1923 yılında İzmir İktisat Kongresi toplandı. Bu kongrede yurdun bağımsızlığının korunması, yerli mallar üretilmesi ve kullanılması kararlaştırıldı. 1946 yılından beri Yerli Malı Haftası olarak kutlandı. 1983 yılında da adı “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” olarak kararlaştırıldı. Okulumuz 2. sınıfları olarak, hem yerli malı kullanmanın hem de tutumlu olmanın aile bütçesine ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağı bilincini çocuklarımıza yerleştirmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenledik. Getirilen yerli yemişler ve meyveleri yerken okunan şiirler ve söylenen şarkılar güne anlam kazandırdı. Herkesin yerli malı kullanması dileğimizle…  

2.Sınıflarımız Yerli Malı Haftası’nı Kutladılar

Değerler Eğitimi programının “Özgüven ve Sorumluluk” teması göz önünde bulundurularak; 4. sınıf öğrencilerimizden oluşan “Temizlik Denetleme Komisyonu”, 4. sınıf öğretmenlerinin yönetiminde haftanın en temiz sınıfını seçtiler.  Ve 2/D sınıfı haftanın en temiz sınıfı seçilerek arkadaşlarından ve öğretmenlerinden büyük alkış aldılar.   Sevgili öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.  

Haftanın En Temiz Sınıfı: 2/D!

15 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te Rehberlik Bölümünün organizasyonu ve Uzman Psikolog Çağın Mert ÖĞÜT’ün katılımı ile “Etkili Anne-Baba Olmak” konulu seminer gerçekleştirilmiştir.  Velilerimizin ilgi göstermiş olduğu seminerde uzmanımız; İletişim becerileri, ebeveyn tutumları ve aile içi kurallara dair önemli konulara değinmiştir. Velilerimiz ile interaktif yapılan seminerimiz, uzmanımız tarafından bir çalışma yapılarak sonlandırılmıştır.  Seminere katılım gösteren değerli velilerimize teşekkür ederiz.

 

“Etkili Anne Baba Olmak”  Konulu Seminerimizi Gerçekleştirdik

Balkanlar Koleji

demo_image

Balkanlar Koleji Ailesi; varlık nedenini, “ Biz Eğitim için Varız” temel kabullenmesi ve iddiası ile açıklamaktadır. Ailemizin inanarak paylaşmakta olduğu bu misyon kendisine güçlü bir ilham ve enerji kaynağı oluşturmakta, temel felsefesi ve vizyonun doğrultusunda uzak ve yakın hedeflerini belirleyerek eğitim süreçlerini yapılandırmaktadır.

Desteklediklerimiz