Başarılarımız

✔ 2014-2015 eğitim öğretim yılında 25, 2015-2016 öğretim yılında 39 öğrencimiz okulistik sınavlarında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye şampiyonu olmuşlardır.
✔ Her yıl katıldığımız Cambridge Esol sınavlarında öğrencilerimiz kendi seviyelerini ‘passed with merit’ dereceleriyle tamamlamışlardır.
✔ ‘Toefl Primary’ ve ‘Toefl junior’ sınavlarına katılan öğrencilerimiz hedeflenen puanları almışlardır.
✔ İstanbul’daki 4. sınıflar arasında düzenlenen ‘İngilizce Anı Yazma’ yarışmasında ‘İstanbul ikinciliği ve jüri özel ödülü kazanılmıştır.
✔ Kartal Belediyesi geri dönüşüm yarışması Kartal Birincisi
✔ Kartal ilçesi şiir yarışmasında, İlçe ikinciliği
✔ Kompozisyon yarışmasında İstanbul ikinciliği
✔ Öykü yarışmasında İstanbul üçüncülüğü kazanılmıştır.
✔ Tübitak ‘Bu Benim Eserim’ Yarışması Finale çıkan projemiz.
✔ “Madde Bağımlılığı “ konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 1. Ödülü
✔Satranç Küçükler Takımı Okul Sporları Anadolu Yakası Şampiyonluğu
✔9 yaş Türkiye Satranç Şampiyonası 3.'sü
✔ 2017 İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Finali Grup Eleme ve Final Yarışması “İstanbul Şampiyonuluğu"
✔ Fmv Satranç Turnuvası 1. 'si
✔ Türkiye 9 Yaş Şampiyonluğu
✔ Türkiye 10 Yaş İkinciliği
✔ İstanbul İli Satranç Turnuvası Birinciliği
✔ Bilfen Satranç Turnuvası Birinciliği
✔ Küçükler Takımı İstanbul Birinciliği
✔ Yıldızlar Takımı İstanbul Birinciliği
✔ Yıldızlar Takımı Kartal İlçe Birinciliği
✔ MEB okul Sporları Anadolu Yakası Küçükler Birinciliği ve İkinciliği
✔ Bireysel Turnuvalarda İkincilik
✔ İstanbul Okullar arası takım yarışmalarında 18 Birincilik,15 İkincilik,12 Üçüncülük dereceleri.
✔“Okullar arası Artistik Jimnastik İl Birinciliği Yarışması” İstanbul 4.'sü
✔Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Fiziksel Etkinlik Yarışmaları” 3.sınıflarımız büyük başarı göstererek “Kartal ikincisi” oldular. 4. sınıflarımız ise “Kartal Şampiyonu” oldular
✔8. Sınıflar Karma Seksek Kartal 3.’Sü
✔7.ve 8. Sınıflar Kız Yakantop Kartal 3.’Sü
✔6. ve 6. Sınıflar Erkek Yakantop Kartal 3.’Sü
✔5.ve 6. Sınıflar Erkek Mendil Kapmaca Kartal 1.’Si
✔5.ve 6. Sınıflar Kız Mendil Kapmaca Kartal 1.’Si
✔4.Sınıflar Yakantop Kartal 1.’Si
✔4.Sınıflar Fiziksel Etkinlikler Kartal 1.’Si
✔3.Sınıflar Seksek Kartal 3.’Sü
✔ 3.Sınıflar Fiziksel Etkinlikler Kartal 2.’Si
✔ Yıldız Erkek Masa Tenisi Kartal İlçe Şampiyonluğu
✔ 5.6. Sınıflar Mendil Kapmaca Kartal İlçe İkinciliği
✔ Küçük Erkek Basketbol Takımı Kartal İkinciliği
✔ Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı Kartal Üçüncülüğü
✔ 2. Sınıflar Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Takımı Kartal üçüncülüğü
✔ 4. Sınıflar Mendil Kapmaca Kartal İlçe Şampiyonluğu
✔ İlçe Liselerarası Futbol Turnuvası yarı final derecesi
✔ “Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığının iş birliği ile “İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi” konulu resim yarışmasında öğrencilerimiz ilkokul ilçe birincisi, ilçe ikincisi, üçüncüsü; ortaokul ilçe birincisi ve ilçe ikincisi olmuştur.
✔ “Toprak ve Su Konulu Resim Yarışması”nda İlçe Birinciliği
✔ “Çocuk ve Gemi” adlı Resim Yarışması’nda Öğrencimiz 1. 'si
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması İstanbul İl Birinciliği(yarım altın ödülü)
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması Kartal İlçe Birinciliği
✔ ‘Palyaço Balığını Renklendirelim’ Yarışmasında İlçe birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğü
✔ Uluslararası ‘Küçük Pastacı’ Yarışmasında Üstün Başarı Ödülü
✔ ‘Geleceği Gören Dürbünüm Olsa’ jüri Özel Ödülü
✔ ‘Monami’ Resim Yarışması Özel Madalya Ödülü
✔ Kadın Olmak” konulu resim yarışmasında İlçe 3. Ödülü
✔ Türk Halk Müziği Samyeli Ses Yarışmasında Kartal İlçe Üçüncülüğü
✔ Liselerarası Müzik yarışmasında İlçe 3. Ödülü