Başarılarımız

✔ 2014-2015 eğitim öğretim yılında 25, 2015-2016 öğretim yılında 39 öğrencimiz okulistik sınavlarında tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye şampiyonu olmuşlardır.
✔ Her yıl katıldığımız Cambridge Esol sınavlarında öğrencilerimiz kendi seviyelerini ‘passed with merit’ dereceleriyle tamamlamışlardır.
✔ ‘Toefl Primary’ ve ‘Toefl junior’ sınavlarına katılan öğrencilerimiz hedeflenen puanları almışlardır.
✔ İstanbul’daki 4. sınıflar arasında düzenlenen ‘İngilizce Anı Yazma’ yarışmasında ‘İstanbul ikinciliği ve jüri özel ödülü kazanılmıştır.
✔ Kartal Belediyesi geri dönüşüm yarışması Kartal Birincisi
✔ Kartal ilçesi şiir yarışmasında, İlçe ikinciliği
✔ Kompozisyon yarışmasında İstanbul ikinciliği
✔ Öykü yarışmasında İstanbul üçüncülüğü kazanılmıştır.
✔ Tübitak ‘Bu Benim Eserim’ Yarışması Finale çıkan projemiz.
✔ “Madde Bağımlılığı “ konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 1. Ödülü
✔ Türkiye 9 Yaş Şampiyonluğu
✔ Türkiye 10 Yaş İkinciliği
✔ İstanbul İli Satranç Turnuvası Birinciliği
✔ Bilfen Satranç Turnuvası Birinciliği
✔ Küçükler Takımı İstanbul Birinciliği
✔ Yıldızlar Takımı İstanbul Birinciliği
✔ Yıldızlar Takımı Kartal İlçe Birinciliği
✔ MEB okul Sporları Anadolu Yakası Küçükler Birinciliği ve İkinciliği
✔ Bireysel Turnuvalarda İkincilik
✔ İstanbul Okullar arası takım yarışmalarında 18 Birincilik,15 İkincilik,12 Üçüncülük dereceleri.
✔ Yıldız Erkek Masa Tenisi Kartal İlçe Şampiyonluğu
✔ 5.6. Sınıflar Mendil Kapmaca Kartal İlçe İkinciliği
✔ Küçük Erkek Basketbol Takımı Kartal İkinciliği
✔ Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı Kartal Üçüncülüğü
✔ 2. Sınıflar Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Takımı Kartal üçüncülüğü
✔ 4. Sınıflar Mendil Kapmaca Kartal İlçe Şampiyonluğu
✔ İlçe Liselerarası Futbol Turnuvası yarı final derecesi
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması İstanbul İl Birinciliği(yarım altın ödülü)
✔ ‘Cumhuriyet Bayramı’ Resim Yarışması Kartal İlçe Birinciliği
✔ ‘Palyaço Balığını Renklendirelim’ Yarışmasında İlçe birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğü
✔ Uluslararası ‘Küçük Pastacı’ Yarışmasında Üstün Başarı Ödülü
✔ ‘Geleceği Gören Dürbünüm Olsa’ jüri Özel Ödülü
✔ ‘Monami’ Resim Yarışması Özel Madalya Ödülü
✔ Kadın Olmak” konulu resim yarışmasında İlçe 3. Ödülü
✔ Türk Halk Müziği Samyeli Ses Yarışmasında Kartal İlçe Üçüncülüğü
✔ Liselerarası Müzik yarışmasında İlçe 3. Ödülü